Поиск:

Указ Президента Республики Беларусь от 03.10.2016 N 361 "Аб узнагароджаннi"

За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Каваленку
Iгара Яфiмавiча
-
намеснiка начальнiка галоўнага ўпраўлення - начальнiка 1-га ўпраўлення галоўнага ўпраўлення баявой падрыхтоўкi Узброеных Сiл, палкоўнiка
Касанiна
Сяргея Мiкалаевiча
-
начальнiка ваеннага факультэта ва ўстанове адукацыi "Беларускi дзяржаўны ўнiверсiтэт iнфарматыкi i радыёэлектронiкi", палкоўнiка
Корчава
Андрэя Мiкалаевiча
-
начальнiка групы аператыўнага ўпраўлення штаба Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Маршаловiча
Вiктара Ягоравiча
-
начальнiка 3-га аддзела 7-га ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка
Мiхалапа
Дзмiтрыя Анатольевiча
-
начальнiка камандна-штабнога факультэта ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", палкоўнiка
Мiцiна
Iвана Iванавiча
-
памочнiка камандуючага войскамi па кадрах - начальнiка аддзела кадраў Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Радзькову
Людмiлу Анатольеўну
-
старшага пракурора ўпраўлення кадраў i iдэалагiчнай работы Генеральнай пракуратуры, старшага саветнiка юстыцыi
Разорвiна
Мiхаiла Уладзiмiравiча
-
начальнiка дэрматавенералагiчнага аддзялення - урача-дэрматавенеролага дзяржаўнай установы "432 ордэна Чырвонай Зоркi галоўны ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", палкоўнiка медыцынскай службы
Рамановiча
Уладзiмiра Уладзiмiравiча
-
намеснiка начальнiка рэдакцыйна-выдавецкага аддзела Генеральнай пракуратуры, старшага саветнiка юстыцыi
Серафiмовiча
Сяргея Барысавiча
-
старшага пракурора мiжнародна-прававога аддзела Генеральнай пракуратуры, старшага саветнiка юстыцыi
Сеўрука
Iгара Рыгоравiча
-
начальнiка ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства Следчым камiтэтам, старшага саветнiка юстыцыi
Спарыша
Дзмiтрыя Рэмавiча
-
старшага пракурора аддзела па наглядзе за выкананнем заканадаўства ў сферы эканомiкi ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства i законнасцю прававых актаў, саветнiка юстыцыi
Труша
Алега Мiкалаевiча
-
старшага афiцэра 1-га аддзела ўпраўлення маральна-псiхалагiчнага забеспячэння галоўнага ўпраўлення iдэалагiчнай работы Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка
Франца
Уладзiслава Фрыдрыхавiча
-
начальнiка 2-га аддзела ўпраўлення тэрытарыяльнай абароны Генеральнага штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка
Хомчыка
Iгара Сяргеевiча
-
ваеннага камiсара Цэнтральнага раёна г. Мiнска, палкоўнiка
Шчацько
Вiталiя Вiктаравiча
-
намеснiка начальнiка штаба галоўнай ваеннай iнспекцыi Узброеных Сiл, палкоўнiка
Юнца
Аляксандра Iосiфавiча
-
камандзiра 74-га асобнага палка сувязi Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка

медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Арэха
Уладзiмiра Мiхайлавiча
-
намеснiка камандуючага войскамi па тыле - начальнiка ўпраўлення тылу Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Аўдзея
Аляксандра Лявонцьевiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце - начальнiка аддзялення iдэалагiчнай работы 465-й ракетнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Банькоўскага
Анатоля Барысавiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка 1-га аддзела 1-га ўпраўлення Дэпартамента мiжнароднага ваеннага супрацоўнiцтва Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка
Беразоўскага
Iвана Мiкалаевiча
-
начальнiка 3-га аддзела вайсковай часцi 64170 Узброеных Сiл, палкоўнiка
Быкава
Уладзiмiра Уладзiмiравiча
-
старшага выкладчыка - камандзiра роты сувораўцаў установы адукацыi "Мiнскае сувораўскае ваеннае вучылiшча", падпалкоўнiка
Валасюка
Мiкалая Мiкалаевiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце - начальнiка групы вайсковай часцi 97010 Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Дзiгiлевiча
Пятра Аркадзевiча
-
старшага пракурора аддзела па наглядзе за выкананнем заканадаўства на транспарце ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства на транспарце i ў мытных органах, саветнiка юстыцыi
Евiча
Аляксея Леанiдавiча
-
начальнiка дзяржаўнай установы "223 цэнтр авiяцыйнай медыцыны Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка медыцынскай службы
Жужулу
Андрэя Пятровiча
-
начальнiка службы радыёэлектроннай барацьбы штаба Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Iодку
Андрэя Станiслававiча
-
начальнiка аддзела баявой i спецыяльнай падрыхтоўкi ўпраўлення зенiтных ракетных войскаў Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка
Кавалёва
Яўгена Яўгенавiча
-
памочнiка ваеннага камiсара па кадрах - начальнiка аддзела кадраў i страявога ваеннага камiсарыята Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка
Каралёва
Сяргея Васiльявiча
-
старшыну вучэбнай мотастралковай роты 307-й гвардзейскай школы падрыхтоўкi спецыялiстаў мотастралковых i мабiльных падраздзяленняў 72-га гвардзейскага аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Каспяровiча
Аляксандра Валер'евiча
-
памочнiка камандуючага па фiнансавым забеспячэннi - начальнiка фiнансавага ўпраўлення Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Кафтанчыкава
Алега Уладзiмiравiча
-
памочнiка аператыўнага дзяжурнага Цэнтральнага каманднага пункта Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Кiсялева
Аляксандра Васiльевiча
-
намеснiка начальнiка па вучэбнай рабоце факультэта павышэння квалiфiкацыi i перападрыхтоўкi кадраў установы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", палкоўнiка
Крывашапку
Мiкалая Мiхайлавiча
-
начальнiка авiяцыйнай пошукава-выратавальнай i парашутна-дэсантнай службы ўпраўлення авiяцыi Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка
Крэмянеўскага
Андрэя Сяргеевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка 1-га аддзела ўпраўлення ракетна-артылерыйскага ўзбраення Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка
Кузнецова
Вiталiя Цiмафеевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення гаручага i змазачных матэрыялаў Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка
Кузьмука
Iгара Мiкалаевiча
-
намеснiка камандуючага войскамi па ўзбраеннi - начальнiка ўпраўлення ўзбраення Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Лаўшука
Сяргея Сяргеевiча
-
аташэ па пытаннях абароны пры Пасольстве Рэспублiкi Беларусь у Сацыялiстычнай Рэспублiцы В'етнам, палкоўнiка
Лютко
Сяргея Рыгоравiча
-
намеснiка начальнiка кафедры ваеннай стратэгii факультэта Генеральнага штаба Узброеных Сiл установы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", палкоўнiка
Ляскова
Аляксея Мiкалаевiча
-
старшага афiцэра штаба навiгацыйна-тапаграфiчнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка
Мельнiка
Уладзiмiра Грыгор'евiча
-
намеснiка начальнiка аддзела ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка
Мiхайлава
Паўла Уладзiмiравiча
-
камандзiра 557-й iнжынернай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Назарава
Паўла Васiльевiча
-
начальнiка 2-га аддзела вайсковай часцi 64170 Узброеных Сiл, палкоўнiка
Пагуляйлу
Аляксандра Анатольевiча
-
камандзiра 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, палкоўнiка
Пораца
Аляксандра Аляксандравiча
-
начальнiка юрыдычнай службы 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра юстыцыi
Пракапенку
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра 115-га зенiтнага ракетнага палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Пятрушу
Сяргея Мiкалаевiча
-
начальнiка кафедры радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай абароны ваеннага факультэта ў Беларускiм дзяржаўным унiверсiтэце, палкоўнiка
Пячэрскага
Алега Iванавiча
-
першага намеснiка начальнiка штаба камандавання сiл спецыяльных аперацый Узброеных Сiл, палкоўнiка
Раманенку
Андрэя Уладзiмiравiча
-
аташэ па пытаннях абароны пры Пасольстве Рэспублiкi Беларусь у Рэспублiцы Казахстан, палкоўнiка
Раманеню
Андрэя Мiкалаевiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра 30-й асобнай чыгуначнай брыгады транспартных войскаў, палкоўнiка
Сауту
Сяргея Анатольевiча
-
старшага афiцэра 2-га аддзела ўпраўлення прававога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка юстыцыi
Сафу
Сяргея Уладзiмiравiча
-
начальнiка навiгацыйна-тапаграфiчнай службы штаба 38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Смалянку
Юрыя Львовiча
-
намеснiка начальнiка аддзела пракуратуры Вiцебскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства ў войсках, саветнiка юстыцыi
Сургiневiча
Дзмiтрыя Леанiдавiча
-
начальнiка 1868-й артылерыйскай базы ўзбраення Узброеных Сiл, палкоўнiка
Трыгубовiча
Вiктара Вiктаравiча
-
начальнiка цыкла кафедры тактыкi камандна-штабнога факультэта ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", палкоўнiка
Фурмана
Уладзiмiра Валянцiнавiча
-
намеснiка начальнiка цэнтра - начальнiка аператыўна-мабiлiзацыйнага аддзялення 72-га гвардзейскага аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл, палкоўнiка
Царыкава
Аляксандра Анатольевiча
-
Вiцебскага транспартнага пракурора, старшага саветнiка юстыцыi
Шкодзiна
Руслана Мiкалаевiча
-
начальнiка напрамку тэрытарыяльнай абароны ваеннага камiсарыята - намеснiка ваеннага камiсара Вiцебскай вобласцi, палкоўнiка
Шуляка
Валерыя Iванавiча
-
начальнiка аддзела Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства аб дзяржаўнай бяспецы, старшага саветнiка юстыцыi
Шырко
Дзмiтрыя Iгаравiча
-
начальнiка кафедры ваеннай эпiдэмiялогii i ваеннай гiгiены - прафесара ваенна-медыцынскага факультэта ва ўстанове адукацыi "Беларускi дзяржаўны медыцынскi ўнiверсiтэт", палкоўнiка медыцынскай службы

медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Албула
Вiктара Анатольевiча
-
навуковага супрацоўнiка 2-га навукова-даследчага аддзела 2-га навукова-даследчага ўпраўлення дзяржаўнай установы "Навукова-даследчы iнстытут Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка
Альшэўскага
Анатолiя Станiслававiча
-
старшага афiцэра 5-га аддзела ўпраўлення эксплуатацыi i рамонту ўзбраення i ваеннай тэхнiкi Узброеных Сiл, маёра
Аляксеева
Мiхаiла Iванавiча
-
намеснiка начальнiка Галоўнага штаба - начальнiка аператыўнага ўпраўлення Галоўнага штаба Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка
Арапаву
Наталлю Уладзiмiраўну
-
начальнiка фiнансавай службы 2285-га асобнага радыётэхнiчнага батальёна 8-й радыётэхнiчнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта
Арла
Дзмiтрыя Сцяпанавiча
-
старшага памочнiка начальнiка аператыўнага аддзялення штаба 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Арцёменку
Яўгенiя Паўлавiча
-
памочнiка аташэ па пытаннях абароны пры Пасольстве Рэспублiкi Беларусь у Расiйскай Федэрацыi, падпалкоўнiка
Атрошчанку
Уладзiмiра Вiктаравiча
-
начальнiка штаба - намеснiка начальнiка 4970-й базы iнжынерных боепрыпасаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Аўгусцiновiча
Сяргея Вячаслававiча
-
начальнiка кватэрна-эксплуатацыйнай службы ўпраўлення тылу Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Афонскага
Паўла Мiкалаевiча
-
начальнiка групы тэрытарыяльнай абароны ваеннага камiсарыята Нясвiжскага i Капыльскага раёнаў Мiнскай вобласцi, маёра
Ахрэма
Сямёна Анатольевiча
-
начальнiка iнжынернай службы 336-й рэактыўнай артылерыйскай брыгады Узброеных Сiл, маёра
Бабко
Iгара Iгаравiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра батальёна аэрадромнага i матэрыяльнага забеспячэння 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Бабылёва
Андрэя Уладзiмiравiча
-
камандзiра зенiтнага ракетнага дывiзiёна 1-й групы зенiтных ракетных дывiзiёнаў 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Бакач
Анжалiку Уладзiмiраўну
-
начальнiка харчовай i рэчавай службы аддзела матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння 31-га навiгацыйна-тапаграфiчнага цэнтра Узброеных Сiл, маёра
Барадаўку
Максiма Валер'евiча
-
камандзiра кадра асобнага зенiтнага ракетна-артылерыйскага дывiзiёна аператыўна-мабiлiзацыйнага аддзялення 72-га гвардзейскага аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Барысевiча
Андрэя Станiслававiча
-
намеснiка начальнiка штаба - начальнiка аператыўна-тэхнiчнага аддзялення 85-й брыгады сувязi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Барысiка
Вiктара Сяргеевiча
-
старшага афiцэра 4-га аддзела ўпраўлення ракетна-артылерыйскага ўзбраення Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка
Бахараву
Нiну Мiкалаеўну
-
старшага памочнiка пракурора г. Брэста, малодшага саветнiка юстыцыi
Блоцкага
Сяргея Мiкалаевiча
-
начальнiка сувязi i радыётэхнiчнага забеспячэння штаба 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Бондарэву
Надзежду Уладзiмiраўну
-
намеснiка начальнiка аддзела пракуратуры Гомельскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства ўпраўленнем Следчага камiтэта па Гомельскай вобласцi, старшага саветнiка юстыцыi
Буку
Андрэя Iосiфавiча
-
намеснiка начальнiка штаба па мабiлiзацыйнай рабоце - начальнiка мабiлiзацыйнага аддзялення штаба 8-й брыгады радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта
Вакуленку
Iгара Iванавiча
-
начальнiка групы цэнтра 1072-га цэнтральнага каманднага пункта Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Валахановiча
Мiкалая Вiктаравiча
-
начальнiка службы ракетна-артылерыйскага ўзбраення тэхнiчнай часцi 72-га гвардзейскага аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Воранава
Яўгенiя Мiкалаевiча
-
начальнiка групы аўтаматызацыi арганiзацыйна-метадычнага аддзела дзяржаўнай установы "432 ордэна Чырвонай Зоркi галоўны ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", маёра
Гайкевiч
Таццяну Мiкалаеўну
-
намеснiка пракурора Лельчыцкага раёна Гомельскай вобласцi, малодшага саветнiка юстыцыi
Галабурду
Iгара Георгiевiча
-
начальнiка медыцынскай службы - начальнiка медыцынскага пункта 16-га асобнага палка радыёэлектроннай барацьбы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра медыцынскай службы
Галалобава
Дзмiтрыя Iванавiча
-
пракурора Клiмавiцкага раёна Магiлёўскай вобласцi, малодшага саветнiка юстыцыi
Гарысюка
Дзмiтрыя Iванавiча
-
камандзiра верталёта верталётнага атрада верталётнай эскадрыллi 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Гаўрыка
Арцёма Рыгоравiча
-
ваеннага дырыжора - начальнiка аркестра Бабруйскай ваеннай камендатуры Узброеных Сiл, маёра
Гершаня
Андрэя Леанiдавiча
-
камандзiра групы спецыяльнага прызначэння вайсковай часцi 97020 Узброеных Сiл, маёра
Груцу
Уладзiмiра Вiктаравiча
-
начальнiка каманднага пункта штаба 2-га радыётэхнiчнага цэнтра 2289-га асобнага радыётэхнiчнага батальёна 49-й радыётэхнiчнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Грыгорчыка
Дзмiтрыя Мiкалаевiча
-
намеснiка начальнiка штаба 83-га асобнага iнжынерна-аэрадромнага палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Грыцука
Альберта Мiкалаевiча
-
старшага афiцэра службы 38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, маёра
Дамарацкага
Сяргея Уладзiмiравiча
-
намеснiка камандзiра - начальнiка 1-га радыётэхнiчнага цэнтра 2285-га асобнага радыётэхнiчнага батальёна 8-й радыётэхнiчнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Даўгялу
Iвана Аляксандравiча
-
начальнiка сувязi - начальнiка аддзялення сувязi штаба вайсковай часцi 97020 Узброеных Сiл, маёра
Джавадава
Актая Бахрам-аглы
-
старшага афiцэра па бяспецы палётаў групы ўпраўлення Узброеных Сiл па рэгуляваннi дзейнасцi дзяржаўнай авiяцыi Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка юстыцыi
Дземачку
Аляксандра Валер'евiча
-
начальнiка тэхнiчнага разлiку падрыхтоўкi iнжынерна-авiяцыйнай службы авiяцыйнай эскадрыллi 116-й гвардзейскай штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Дзенiсевiча
Генадзiя Лявонцявiча
-
камандзiра разведвальнай роты разведвальнага батальёна 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта
Дзергауза
Алега Валянцiнавiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце iнжынерна-аэрадромнага батальёна 83-га асобнага iнжынерна-аэрадромнага палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Дзяндзюбелева
Аляксандра Анатольевiча
-
начальнiка аддзялення ўзвода спецыяльных работ рамонтна-аднаўленчага батальёна 19-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Дзятчэню
Iрыну Аляксандраўну
-
старшага пракурора аддзела пракуратуры Гродзенскай вобласцi па наглядзе за адпаведнасцю закону судовых пастаноў па грамадзянскiх справах, саветнiка юстыцыi
Дразда
Аляксандра Сяргеевiча
-
камандзiра бранятанкавага рамонтнага ўзвода рамонтнай роты 147-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Дружынiна
Дзмiтрыя Васiльевiча
-
камандзiра рэактыўнага артылерыйскага дывiзiёна 427-га рэактыўнага артылерыйскага палка Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Дубаўца
Сяргея Мiкалаевiча
-
старшага памочнiка пракурора Гомельскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства аб дзяржаўнай бяспецы, саветнiка юстыцыi
Егармiна
Анатолiя Генадзьевiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра батальёна матэрыяльнага забеспячэння 6-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Жарнасека
Канстанцiна Аляксандравiча
-
штурмана верталётнай эскадрыллi 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Жолабава
Сяргея Сяргеевiча
-
старшага штурмана 2-га аддзялення аддзела арганiзацыi паветранага руху 570-га цэнтра арганiзацыi паветранага руху Узброеных Сiл, маёра
Жука
Юрыя Васiльевiча
-
намеснiка начальнiка штаба 927-га цэнтра падрыхтоўкi i прымянення беспiлотных авiяцыйных комплексаў Узброеных Сiл, маёра
Жыцянёву
Ганну Генадзьеўну
-
намеснiка начальнiка 3-га аддзела 2-га цэнтра галоўнага цэнтра забеспячэння бяспекi iнфармацыйных тэхналогiй Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Жэбрыка
Уладзiмiра Станiслававiча
-
намеснiка ваеннага камiсара - начальнiка мабiлiзацыйнай групы ваеннага камiсарыята Iўеўскага раёна Гродзенскай вобласцi, маёра
Задарожнага
Рамана Анатольевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка 1-га аддзела 1-га ўпраўлення галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тылавога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка
Зайцава
Сяргея Уладзiмiравiча
-
пракурора Шумiлiнскага раёна Вiцебскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Зуева
Аляксея Леанiдавiча
-
старшага афiцэра 1-га аддзела 2-га ўпраўлення галоўнага арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Зямцова
Аляксея Уладзiмiравiча
-
начальнiка 2-й групы 6-га аддзела кантрольнага ўпраўлення галоўнай ваеннай iнспекцыi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Iванiна
Андрэя Аляксандравiча
-
намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце палявога вузла сувязi 86-й брыгады сувязi Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта
Кажухоўскага
Iвана Iванавiча
-
старшага афiцэра службы 2-га аддзела ўпраўлення ўзбраення Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Казука
Аляксандра Аляксандравiча
-
начальнiка стрэльбiшча 230-га агульнавайсковага палiгона Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, малодшага лейтэнанта
Карачарава
Сяргея Сяргеевiча
-
начальнiка отарыналарынгалагiчна-афтальмалагiчнага аддзялення - урача-отарыналарынголага дзяржаўнай установы "1134 ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка медыцынскай службы
Катлярэнку
Аляксандра Алегавiча
-
начальнiка аддзела пракуратуры Магiлёўскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства ў войсках, саветнiка юстыцыi
Клiмчука
Дзмiтрыя Яўгенавiча
-
старшага iнжынера 1-га аддзела ўпраўлення ўзбраення Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Кобрусева
Аляксандра Аляксандравiча
-
начальнiка 1034-га цэнтра ваенных даследаванняў i iнфарматызацыi Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка
Косцiна
Iгара Канстанцiнавiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра 52-га асобнага спецыялiзаванага пошукавага батальёна Узброеных Сiл, маёра
Кохана
Дзмiтрыя Мiкалаевiча
-
начальнiка аддзялення баявой падрыхтоўкi i аператыўнага кiраўнiцтва групамi вайсковай часцi 89417 Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Красоўскага
Аляксандра Валер'евiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка начальнiка палявога вузла сувязi 74-га асобнага палка сувязi Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, капiтана
Круглiка
Сяргея Уладзiмiравiча
-
старшага iнжынера групы рэгламенту i рамонту тэхнiчнай часцi 740-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Крупко
Дзмiтрыя Мiкалаевiча
-
начальнiка аддзела пракуратуры г. Мiнска па барацьбе з карупцыяй i арганiзаванай злачыннасцю, саветнiка юстыцыi
Кручкоўскага
Андрэя Сяргеевiча
-
начальнiка 8-га аддзялення - намеснiка начальнiка штаба 1072-га цэнтральнага каманднага пункта Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Крыўчэню
Аляксандра Анатольевiча
-
намеснiка камандзiра па ўзбраеннi - начальнiка тэхнiчнай часцi 350-й групы артылерыi 6-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Кудраўцава
Юрыя Вiктаравiча
-
ваеннага камiсара Шклоўскага раёна Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка
Курца
Руслана Георгiевiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце батальёна сувязi i радыётэхнiчнага забеспячэння 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Лахiна
Iллю Уладзiмiравiча
-
старшага тэхнiка дырэктрысы 227-га агульнавайсковага палiгона Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Леўчука
Вадзiма Мiхайлавiча
-
начальнiка 2-й групы мабiлiзацыйнага напрамку ваеннага камiсарыята Брэсцкай вобласцi, маёра
Лiтвiна
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
начальнiка эксплуатацыйнага аддзела вайсковай часцi 01266 Узброеных Сiл, маёра
Лiшко
Пятра Аляксандравiча
-
начальнiка 1405-й артылерыйскай базы боепрыпасаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Лобач
Дзiяну Сяргееўну
-
старшага афiцэра групы вучэбна-метадычнага аддзела ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", капiтана
Лукашэвiча
Вадзiма Анатольевiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце - начальнiка аддзялення iдэалагiчнай работы 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Лукерына
Дзмiтрыя Iванавiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка 1-га аддзела 2-га ўпраўлення галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тылавога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка
Людвiкевiча
Аляксея Мiхайлавiча
-
старшага iнжынера групы рэгламенту i рамонту 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Люцько
Юрыя Рыгоравiча
-
камандзiра ўзвода матэрыяльнага забеспячэння зенiтнага ракетнага дывiзiёна 740-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Лявончыка
Дзмiтрыя Мiхайлавiча
-
намеснiка начальнiка штаба па баявым кiраваннi - начальнiка каманднага пункта 228-га асобнага палка радыёэлектроннай барацьбы Узброеных Сiл, маёра
Мазанiка
Андрэя Вiкенцьевiча
-
старшага ардынатара - урача-хiрурга 1-га хiрургiчнага аддзялення дзяржаўнай установы "432 ордэна Чырвонай Зоркi галоўны ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка медыцынскай службы
Мазоўка
Алену Iванаўну
-
старшага пракурора ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за адпаведнасцю закону судовых пастаноў па грамадзянскiх справах, саветнiка юстыцыi
Майсевiча
Дзмiтрыя Алегавiча
-
намеснiка начальнiка аддзела - начальнiка службы ўзбраення аддзела матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння ўстановы адукацыi "Мiнскае сувораўскае ваеннае вучылiшча", падпалкоўнiка
Макарэвiч
Iрыну Георгiеўну
-
намеснiка пракурора г. Гомеля, саветнiка юстыцыi
Макарэвiча
Мiхаiла Iванавiча
-
намеснiка камандзiра па тыле - начальнiка тылу 48-га асобнага батальёна радыёэлектроннай барацьбы Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Малыгiна
Вiктара Уладзiмiравiча
-
старшага ардынатара - урача-неўролага неўралагiчнага аддзялення дзяржаўнай установы "432 ордэна Чырвонай Зоркi галоўны ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка медыцынскай службы
Мальцава
Дзмiтрыя Мiкалаевiча
-
начальнiка аддзялення баявой падрыхтоўкi 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Мамчыца
Андрэя Рыгоравiча
-
афiцэра 1-га аддзела дзяржаўнай установы "Спартыўны камiтэт Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", маёра
Марозава
Андрэя Васiльевiча
-
намеснiка камандзiра батальёна аховы 361-й базы аховы i абслугоўвання (цэнтральных органаў ваеннага кiравання) Узброеных Сiл, маёра
Матусевiча
Уладзiмiра Iванавiча
-
начальнiка зенiтнага ракетнага разлiку зенiтнай ракетнай батарэi зенiтнага ракетнага дывiзiёна 120-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Мацееўскага
Вiктара Станiслававiча
-
камандзiра рамонтнага ўзвода 74-га асобнага палка сувязi Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Мацюшэнку
Дзмiтрыя Мiкалаевiча
-
камандзiра верталётнай эскадрыллi 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Мачыхiна
Дзмiтрыя Вячаслававiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра батальёна сувязi i радыётэхнiчнага забеспячэння 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Мельнiкава
Сяргея Уладзiмiравiча
-
начальнiка сувязi штаба 557-й iнжынернай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Мiкулiча
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
старшага памочнiка пракурора Барысаўскага раёна Мiнскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Мiрашнiчэнку
Аляксея Уладзiмiравiча
-
дзяжурнага дзяжурнай часцi - памочнiка ваеннага каменданта Барысаўскай ваеннай камендатуры Узброеных Сiл, капiтана
Мiхаленку
Аляксея Георгiевiча
-
начальнiка 2-й групы аддзела сувязi штаба камандавання сiл спецыяльных аперацый Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Мiхальчыка
Аляксандра Мiкалаевiча
-
начальнiка кантрольна-тэхнiчнага пункта 354-й радыёнавiгацыйнай часцi Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Мiшчанку
Сяргея Мiкалаевiча
-
афiцэра для даручэнняў 7-й асобнай роты аховы i абслугоўвання камандавання сiл спецыяльных аперацый Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Молаша
Максiма Мiкалаевiча
-
старшага афiцэра 3-га аддзела ўпраўлення эксплуатацыi i рамонту ўзбраення i ваеннай тэхнiкi Узброеных Сiл, маёра
Монiта
Дзянiса Мiхайлавiча
-
начальнiка 2-га радыёлакацыйнага вузла 1052-га асобнага радыётэхнiчнага батальёна 8-й радыётэхнiчнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Мяньчэню
Аляксея Уладзiмiравiча
-
старшага афiцэра аддзела галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тэхнiчнага забеспячэння Мiнiстэрства абароны, капiтана юстыцыi
Мяцельскага
Дзмiтрыя Юр'евiча
-
намеснiка начальнiка каманднага пункта 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Навуменку
Дзмiтрыя Уладзiмiравiча
-
старшага афiцэра аддзялення iдэалагiчнай работы 19-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, капiтана
Назарава
Сяргея Анатольевiча
-
старшага iнжынера iнжынерна-авiяцыйнай службы 116-й гвардзейскай штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Напрэенка
Дзiну Уладзiмiраўну
-
старшага пракурора аддзела па наглядзе за выкананнем заканадаўства ў сферы эканомiкi ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства i законнасцю прававых актаў, саветнiка юстыцыi
Наумовiча
Дзмiтрыя Юр'евiча
-
ваеннага дырыжора - начальнiка аркестра 56-га асобнага палка сувязi Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Немава
Iгара Анатольевiча
-
начальнiка цыкла кафедры "Ваенная аўтамабiльная тэхнiка" ваенна-тэхнiчнага факультэта ў Беларускiм нацыянальным тэхнiчным унiверсiтэце, падпалкоўнiка
Непачаловiча
Уладзiслава Мiкалаевiча
-
начальнiка сувязi - начальнiка службы сувязi аддзела ўзбраення ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка
Непачатага
Анатолiя Анатольевiча
-
начальнiка сувязi - начальнiка аддзялення сувязi штаба 51-й гвардзейскай артылерыйскай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Осiпчык
Марыну Станiславаўну
-
старшага пракурора аддзела нагляднай вытворчасцi ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за адпаведнасцю закону судовых рашэнняў па крымiнальных справах, саветнiка юстыцыi
Падгародняга
Генадзiя Пятровiча
-
намеснiка начальнiка аддзела ўпраўлення iнжынерных войскаў Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Пазняка
Дзмiтрыя Сяргеевiча
-
пракурора Столiнскага раёна Брэсцкай вобласцi, малодшага саветнiка юстыцыi
Палойку
Канстанцiна Мiкалаевiча
-
намеснiка камандзiра роты матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння 8-й радыётэхнiчнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Палыку
Аляксандра Леанiдавiча
-
намеснiка камандзiра па iнжынерна-авiяцыйнай службе - начальнiка iнжынерна-авiяцыйнай службы авiяцыйнай эскадрыллi 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Панцялея
Дзянiса Уладзiмiравiча
-
камандзiра гаспадарчага ўзвода роты матэрыяльнага забеспячэння 65-й аўтамабiльнай брыгады транспартных войскаў, старшага прапаршчыка
Петрашэвiча
Яўгенiя Мiкалаевiча
-
старшага афiцэра арганiзацыйна-планавага аддзела ўпраўлення ваенных зносiн транспартных войскаў, падпалкоўнiка
Пiваварава
Дзянiса Сяргеевiча
-
начальнiка 8-га аддзялення - намеснiка начальнiка штаба па рэжыме сакрэтнасцi 2-й iнжынернай брыгады Узброеных Сiл, маёра
Пракаповiча
Паўла Леанiдавiча
-
намеснiка начальнiка аддзела пракуратуры Брэсцкай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства ўпраўленнем Следчага камiтэта па Брэсцкай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Праходскага
Дзмiтрыя Генадзьевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка аддзела аператыўнага ўпраўлення штаба Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Прэдку
Андрэя Леанiдавiча
-
старшага афiцэра аўтамабiльнай службы тэхнiчнай часцi 38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, маёра
Пуцiлу
Аляксандра Вiкенцьевiча
-
камандзiра батальёна сувязi i радыётэхнiчнага забеспячэння 116-й гвардзейскай штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Пячоркiна
Аляксея Аляксандравiча
-
начальнiка службы ракетна-артылерыйскага ўзбраення тэхнiчнай часцi 231-й артылерыйскай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Ражка
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
намеснiка начальнiка кафедры авiяцыйнай тэхнiкi i ўзбраення авiяцыйнага факультэта ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка
Раманюка
Андрэя Уладзiмiравiча
-
намеснiка начальнiка штаба - начальнiка мабiлiзацыйнага аддзялення штаба 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Ролiча
Iгара Мiкалаевiча
-
старшага пракурора аддзела пракуратуры Мiнскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства ўпраўленнем Следчага камiтэта па Мiнскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Рыка
Валерыя Iгаравiча
-
начальнiка спецыяльнага аддзялення кiналагiчнага цэнтра Узброеных Сiл, капiтана
Садаўнiчага
Яўгенiя Юр'евiча
-
начальнiка 2-га рэгiянальнага вузла радыёэлектроннай разведкi 153-й асобнай радыётэхнiчнай брыгады (асобага прызначэння) Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Салата
Юлiю Уладзiмiраўну
-
начальнiка рэчавай службы тылу 56-га асобнага палка сувязi Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Сачанку
Вiталiя Валянцiнавiча
-
старшага ардынатара - урача-пульманолага пульманалагiчнага аддзялення дзяржаўнай установы "432 ордэна Чырвонай Зоркi галоўны ваенны клiнiчны медыцынскi цэнтр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка медыцынскай службы
Сенько
Марыну Анатольеўну
-
пракурора аддзела па наглядзе за выкананнем прыродаахоўнага i зямельнага заканадаўства ўпраўлення Генеральнай пракуратуры па наглядзе за выкананнем заканадаўства i законнасцю прававых актаў, саветнiка юстыцыi
Сiманоўскага
Дзмiтрыя Валер'евiча
-
старшага пракурора аддзела аналiзу i статыстыкi арганiзацыйна-кантрольнага ўпраўлення Генеральнай пракуратуры, саветнiка юстыцыi
Скарынку
Андрэя Аляксандравiча
-
камандзiра батальёна сувязi 60-га асобнага палка сувязi Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Скачко
Мiхаiла Мiхайлавiча
-
намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце авiяцыйнай эскадрыллi 116-й гвардзейскай штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Сотнiкава
Сяргея Сяргеевiча
-
кiраўнiка палётамi групы кiраўнiцтва палётамi 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Стральцова
Андрэя Мiхайлавiча
-
пракурора Быхаўскага раёна Магiлёўскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Судакова
Максiма Аляксандравiча
-
камандзiра рэактыўнага артылерыйскага дывiзiёна 841-й гвардзейскай групы артылерыi 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Сяргеева
Валер'яна Уладзiмiравiча
-
намеснiка ваеннага камiсара па тэрытарыяльнай абароне ваеннага камiсарыята Ваўкавыскага, Бераставiцкага i Свiслацкага раёнаў Гродзенскай вобласцi, маёра
Такарэўскага
Аляксандра Вячаслававiча
-
старшага выкладчыка кафедры агульнавайсковай падрыхтоўкi ваенна-транспартнага факультэта ва ўстанове адукацыi "Беларускi дзяржаўны ўнiверсiтэт транспарту", падпалкоўнiка
Талкуна
Сяргея Анатольевiча
-
начальнiка аддзела пракуратуры Гродзенскай вобласцi па наглядзе за выкананнем заканадаўства i законнасцю прававых актаў, саветнiка юстыцыi
Танкевiча
Дзмiтрыя Васiльевiча
-
ваеннага дырыжора - начальнiка аркестра 60-га асобнага палка сувязi Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Татарынава
Сяргея Аляксандравiча
-
старшага iнструктара - музыканта дзяржаўнай установы "Узорна-паказальны аркестр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", прапаршчыка
Тозiка
Iгара Васiльевiча
-
афiцэра для даручэнняў спецыяльнага аддзела ўпраўлення адмiнiстрацыйна-гаспадарчага забеспячэння (цэнтральных органаў ваеннага кiравання) Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка
Толака
Уладзiмiра Генадзьевiча
-
камандзiра разведвальнай групы 1-га асобага атрада спецыяльнага прызначэння вайсковай часцi 89417 Узброеных Сiл, маёра
Траццякова
Юрыя Уладзiмiравiча
-
старшага iнжынера вузла сувязi атрада спецыяльнай радыёсувязi вайсковай часцi 89417 Узброеных Сiл, лейтэнанта
Турчака
Iгара Анатольевiча
-
памочнiка начальнiка - iнжынера iнжынерна-авiяцыйнай службы вучэбна-трэнiровачнай авiяцыйнай эскадрыллi 116-й гвардзейскай штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана
Фамiну
Iрыну Аляксандраўну
-
адказнага выканаўцу штаба 495-га асобнага батальёна матэрыяльнага забеспячэння 72-га гвардзейскага аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл, прапаршчыка
Федарцова
Анатолiя Вiктаравiча
-
навуковага супрацоўнiка 3-га навукова-даследчага аддзела 2-га навукова-даследчага ўпраўлення дзяржаўнай установы "Навукова-даследчы iнстытут Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь", маёра
Фралова
Сяргея Аляксандравiча
-
камандзiра батарэi кiравання 427-га рэактыўнага артылерыйскага палка Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта
Харэвiча
Аляксея Валянцiнавiча
-
пракурора Старадарожскага раёна Мiнскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Хватынца
Руслана Алегавiча
-
старшага афiцэра аператыўнага аддзялення штаба 6-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Храшчова
Аляксандра Мiкалаевiча
-
начальнiка штаба - першага намеснiка камандзiра 120-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Цвiрко
Андрэя Станiслававiча
-
намеснiка начальнiка аддзела ўзбраення ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь", падпалкоўнiка
Церанцюка
Сяргея Уладзiмiравiча
-
камандзiра кадра пантонна-маставога батальёна 7-га iнжынернага палка Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Цыбульскага
Сяргея Уладзiмiравiча
-
начальнiка аддзялення кадраў 120-й зенiтнай ракетнай брыгады Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Чарнавокага
Вiталiя Валер'евiча
-
старшага памочнiка начальнiка аддзялення баявой падрыхтоўкi 120-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Чарненку
Алега Уладзiмiравiча
-
старшага афiцэра 3-га аддзела 1-га ўпраўлення галоўнага арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Чубкаўца
Кiрыла Фёдаравiча
-
начальнiка аддзела пракуратуры г. Мiнска па наглядзе за адпаведнасцю закону судовых рашэнняў па крымiнальных справах, саветнiка юстыцыi
Чыжэўскага
Паўла Сяргеевiча
-
намеснiка камандзiра па ўзбраеннi зенiтнага ракетнага дывiзiёна 1-га зенiтнага ракетнага палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра
Шаўчук
Алену Генадзьеўну
-
старшага афiцэра аддзела арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага i камплектавання штаба камандавання сiл спецыяльных аперацый Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
Шляжко
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
пракурора Навагрудскага раёна Гродзенскай вобласцi, саветнiка юстыцыi
Шэх
Вольгу Васiльеўну
-
начальнiка аддзялення кадраў i страявога штаба 188-й гвардзейскай iнжынернай брыгады Узброеных Сiл, лейтэнанта
Юркевiча
Анатоля Яўгенавiча
-
старшага пракурора аддзела пракуратуры г. Мiнска па наглядзе за дазнаннем, саветнiка юстыцыi
Юрыка
Вiталiя Мiкалаевiча
-
камандзiра кадра асобнага механiзаванага батальёна 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Узброеных Сiл, маёра
Ягорчанкава
Рамана Мiкалаевiча
-
намеснiка начальнiка штаба - начальнiка аператыўна-тэхнiчнага аддзялення 127-й гвардзейскай брыгады сувязi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь
А.Лукашэнка