Поиск:

Указ Президента Республики Беларусь от 05.09.2016 N 333 "Аб узнагароджаннi"

За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Жалнерчык
Людмiлу Мiкалаеўну
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення Следчага камiтэта па Брэсцкай вобласцi, палкоўнiка юстыцыi
Шанаева
Канстанцiна Вiтальевiча
-
начальнiка аддзела кадраў упраўлення арганiзацыйна-кадравай i iдэалагiчнай работы Дзяржаўнага мытнага камiтэта

медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Акудовiч
Валянцiну Станiславаўну
-
начальнiка фiнансава-эканамiчнага ўпраўлення - галоўнага бухгалтара Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Буднiкаву
Таццяну Алегаўну
-
галоўнага iнспектара аддзела арганiзацыi мытнага кантролю мытнi "Мiнск-2"
Валiева
Аляксандра Анатольевiча
-
начальнiка Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Дворкiну
Вольгу Валер'еўну
-
намеснiка начальнiка аддзела занальнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Досава
Леанiда Сяргеевiча
-
начальнiка Магiлёўскай мытнi
Комлача
Юрыя Iванавiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка аддзела мытных расследаванняў упраўлення арганiзацыi барацьбы з кантрабандай i адмiнiстрацыйнымi мытнымi правапарушэннямi Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Лашчука
Сяргея Фёдаравiча
-
начальнiка аддзела мытных расследаванняў мытнi "Мiнск-2"
Пiхуна
Аляксандра Канстанцiнавiча
-
начальнiка Брэсцкай мытнi
Полудня
Сяргея Анатольевiча
-
намеснiка Старшынi Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Пятрова
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
начальнiка арганiзацыйна-аналiтычнага ўпраўлення Дзяржаўнага мытнага камiтэта

медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Багалейшу
Мiкалая Мiкалаевiча
-
намеснiка начальнiка Гродзенскай рэгiянальнай мытнi па iдэалагiчнай рабоце
Багдзевiча
Аляксандра Вiктаравiча
-
намеснiка Старшынi Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Барадоўскую
Вольгу Iванаўну
-
старшага следчага следчага аддзялення Пружанскага раённага аддзела Следчага камiтэта, маёра юстыцыi
Бародзьку
Аляксея Федаравiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела аналiзу практыкi папярэдняга расследавання ўпраўлення арганiзацыi расследавання злачынстваў Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Барташэвiча
Iвана Рафалавiча
-
галоўнага iнспектара аддзела мытнага афармлення i кантролю N 1 мытнага паста "Бераставiца" Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Вайтовiча
Сяргея Мiкалаевiча
-
намеснiка начальнiка аддзела - начальнiка 1-га следчага аддзялення Маладзечанскага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Вараноўскага
Юрыя Юльянавiча
-
старшага вадзiцеля-супрацоўнiка аддзела тылавога забеспячэння ўпраўлення фiнансавага i тылавога забеспячэння ўпраўлення Следчага камiтэта па Гродзенскай вобласцi, старшага прапаршчыка юстыцыi
Васiлеўскага
Дзмiтрыя Iванавiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела па расследаваннi злачынстваў супраць iнтарэсаў службы следчага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Васiлеўскага
Канстанцiна Леанiдавiча
-
намеснiка начальнiка 1-га следчага аддзялення Бабруйскага мiжраённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Васiлёнка
Сяргея Анатольевiча
-
намеснiка начальнiка аддзела - начальнiка 2-га следчага аддзялення Аршанскага мiжраённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Вiлкова
Яўгенiя Фёдаравiча
-
галоўнага iнспектара ўпраўлення кадраў i iдэалагiчнай работы ўпраўлення Следчага камiтэта па Гомельскай вобласцi, маёра юстыцыi
Галамiдава
Канстанцiна Эдуардавiча
-
начальнiка аддзела iдэалагiчнай работы Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Галiшэвiч
Вольгу Уладзiмiраўну
-
галоўнага iнспектара аддзела бухгалтарскага ўлiку i кантролю Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Ганчарову
Юлiю Леанiдаўну
-
намеснiка начальнiка аддзела iнфармацыi i сувязi з грамадскасцю Следчага камiтэта, капiтана юстыцыi
Гiчан
Алену Антонаўну
-
галоўнага iнспектара аддзела бухгалтарскага ўлiку i справаздачнасцi фiнансава-эканамiчнага ўпраўлення Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Глушакову
Iну Мiхайлаўну
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення фiнансаў i тылу ўпраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Гомельскай вобласцi - начальнiка фiнансава-эканамiчнага аддзела, падпалкоўнiка юстыцыi
Гроднiкава
Аляксандра Мiкалаевiча
-
начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю N 2 мытнага паста "Прывалка" Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Дабрэнка
Наталiю Аляксандраўну
-
начальнiка аддзела арганiзацыйна-распарадчых дакументаў Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Данiлава
Дзянiса Юр'евiча
-
начальнiка аддзела арганiзацыi мытнага кантролю Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Даражынскага
Вiктара Сяргеевiча
-
намеснiка начальнiка аддзела тарыфнага рэгулявання Вiцебскай мытнi
Дразда
Максiма Уладзiмiравiча
-
следчага па асаблiва важных справах упраўлення па расследаваннi злачынстваў у сферы арганiзаванай злачыннасцi i карупцыi галоўнага ўпраўлення па расследаваннi злачынстваў у сферы арганiзаванай злачыннасцi i карупцыi Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Дудко
Iвана Васiльевiча
-
галоўнага эксперта аддзела крымiналiстычных экспертыз упраўлення крымiналiстычных экспертыз i ўлiкаў упраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Гродзенскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Дыбаля
Сяргея Аляксандравiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела па расследаваннi злачынстваў супраць асобы i грамадскай бяспекi следчага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Жванскую
Людмiлу Iосiфаўну
-
галоўнага iнспектара арганiзацыйна-iнспектарскага аддзела арганiзацыйна-кантрольнага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па г. Мiнску, падпалкоўнiка юстыцыi
Забароўскага
Дзмiтрыя Аляксандравiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела па расследаваннi злачынстваў супраць уласнасцi следчага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па Гродзенскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Збароўскага
Аляксея Уладзiмiравiча
-
следчага па асаблiва важных справах 2-га следчага аддзялення Наваполацкага гарадскога аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Зiноў'ева
Аляксандра Iгаравiча
-
старшага iнспектара аператыўна-дзяжурнага аддзела Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Iвашкевiча
Анатолiя Антонавiча
-
начальнiка аддзела даследавання мiкрааб'ектаў упраўлення фiзiка-хiмiчных i выбуховатэхнiчных экспертыз галоўнага ўпраўлення спецыяльных экспертыз цэнтральнага апарату Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Iгнаценю
Яўгенiя Паўлавiча
-
начальнiка аддзела фанаскапiчнага ўлiку i дыягностыкi ўпраўлення фанаскапiчных экспертыз галоўнага ўпраўлення тэхнiчных экспертыз цэнтральнага апарату Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Iльюкевiча
Вячаслава Iванавiча
-
галоўнага iнспектара групы псiхалагiчнага забеспячэння аддзела iдэалагiчнай работы ўпраўлення кадраў i iдэалагiчнай работы Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Iстоменка
Людмiлу Пятроўну
-
намеснiка начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю N 2 мытнi "Мiнск-2"
Кавальчука
Уладзiмiра Уладзiмiравiча
-
намеснiка начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю N 4 мытнага паста "Бераставiца" Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Кавылкiна
Сяргея Мiкалаевiча
-
старшага следчага 1-га следчага аддзялення Магiлёўскага мiжраённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Казлоўскага
Аляксандра Аляксандравiча
-
начальнiка Свiслацкага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Казыру
Дзмiтрыя Казiмiравiча
-
начальнiка Зэльвенскага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Календу
Сяргея Валер'евiча
-
галоўнага эксперта аддзела крымiналiстычных улiкаў упраўлення крымiналiстычных экспертыз i ўлiкаў упраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Каралёва
Эдуарда Iванавiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела занальнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па Брэсцкай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Карогвiча
Уладзiмiра Леанiдавiча
-
галоўнага iнспектара ўпраўлення кадраў i iдэалагiчнай работы ўпраўлення Следчага камiтэта па Мiнскай вобласцi, маёра юстыцыi
Карпача
Сяргея Мiхайлавiча
-
начальнiка аддзела аналiзу i кантролю мытных працэдур Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Ката
Вiктара Мiкалаевiча
-
старшага iнспектара мытнага паста "Ваўкавыск" Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Кiсялёва
Мiкалая Леанiдавiча
-
намеснiка начальнiка Гомельскага мiжраённага аддзела Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Кубара
Аляксея Уладзiмiравiча
-
начальнiка аддзела занальнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Кузьмянкова
Сяргея Леанiдавiча
-
старшага следчага 2-га следчага аддзялення Гомельскага гарадскога аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Купку
Дзмiтрыя Аляксандравiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела па расследаваннi злачынстваў на транспарце i супраць парадку выканання воiнскай службы следчага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па г. Мiнску, падпалкоўнiка юстыцыi
Лаўрэнава
Вадзiма Вiктаравiча
-
начальнiка аддзела аператыўна-дзяжурнай службы ўпраўлення Следчага камiтэта па Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Леўчанку
Сяргея Вiктаравiча
-
старшага iнспектара Салiгорскага мытнага паста Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Леўчука
Вiталiя Вячаслававiча
-
старшага аператыўнага ўпаўнаважанага па асаблiва важных справах аддзела ўласнай бяспекi Вiцебскай мытнi
Лiннiк
Святлану Мiкалаеўну
-
галоўнага iнспектара аддзела бухгалтарскага ўлiку i кантролю Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Лiшку
Вадзiма Мiкалаевiча
-
начальнiка Iвацэвiцкага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Ляўданскага
Вiталiя Дзмiтрыевiча
-
галоўнага спецыялiста аддзела сувязi i аўтаматызацыi ўпраўлення тылавога забеспячэння галоўнага ўпраўлення фiнансавага i тылавога забеспячэння Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Ляшука
Сяргея Анатольевiча
-
начальнiка аддзела спецыяльных экспертыз упраўлення спецыяльных i тэхнiчных экспертыз упраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Брэсцкай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Макейчыка
Аляксандра Iванавiча
-
старшага эксперта Маскоўскага (г. Мiнска) раённага аддзела Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз, маёра юстыцыi
Мароза
Аляксандра Мiхайлавiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела працэсуальнага кантролю за расследаваннем злачынстваў аб карупцыi i супраць iнтарэсаў службы ўпраўлення лiнейнага працэсуальнага кантролю галоўнага ўпраўлення працэсуальнага кантролю Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Марчанка
Святлану Аляксандраўну
-
начальнiка Мiнскага мiжраённага аддзела Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Мацешука
Вiталiя Канстанцiнавiча
-
галоўнага iнспектара аддзела мытнага афармлення i кантролю N 3 мытнага паста "Брузгi" Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Мухiну
Iрыну Iванаўну
-
галоўнага iнспектара аддзела арганiзацыйна-распарадчых дакументаў Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Мялешку
Уладзiмiра Валянцiнавiча
-
намеснiка начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю N 6 мытнi "Мiнск-2"
Нарэйку
Аляксандра Сяргеевiча
-
галоўнага iнспектара аддзела мытнага афармлення i кантролю N 11 Маладзечанскага мытнага паста Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Нiчышына
Алега Васiльевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Брэсцкай вобласцi, палкоўнiка юстыцыi
Новiкаву
Алу Канстанцiнаўну
-
галоўнага iнспектара аддзела мытнага афармлення i кантролю N 12 Маладзечанскага мытнага паста Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Падпалуху
Максiма Мiхайлавiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення экспертыз дакументаў, грашовых знакаў i почырку галоўнага ўпраўлення крымiналiстычных экспертыз цэнтральнага апарату Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз - начальнiка аддзела почырказнаўчых экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Пакала
Юлiю Анатольеўну
-
галоўнага iнспектара планава-фiнансавага аддзела фiнансава-эканамiчнага ўпраўлення Дзяржаўнага мытнага камiтэта
Папову
Ганну Уладзiмiраўну
-
старшага аператыўнага ўпаўнаважанага па асаблiва важных справах аддзела па барацьбе з кантрабандай i адмiнiстрацыйнымi мытнымi правапарушэннямi Гродзенскай рэгiянальнай мытнi
Петуха
Сяргея Вiктаравiча
-
начальнiка Жыткавiцкага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Петухова
Аляксандра Iванавiча
-
аператыўнага дзяжурнага аддзела аператыўна-дзяжурнай службы ўпраўлення аператыўна-дзяжурнай службы Следчага камiтэта, маёра юстыцыi
Пецкеля
Сяргея Часлававiча
-
начальнiка 2-га следчага аддзялення Шчучынскага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Пляшкевiча
Вадзiма Уладзiмiравiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па г. Мiнску, палкоўнiка юстыцыi
Радкевiча
Руслана Аляксандравiча
-
галоўнага iнспектара 2-й групы ўласнай бяспекi (па Вiцебскай вобласцi) упраўлення ўласнай бяспекi Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Ракоўскага
Сяргея Станiслававiча
-
намеснiка начальнiка экспертна-крымiналiстычнага аддзела Наваполацкага мiжраённага аддзела Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз - начальнiка сектара крымiналiстычных экспертыз, падпалкоўнiка юстыцыi
Сачок
Людмiлу Уладзiмiраўну
-
галоўнага iнспектара аддзела бухгалтарскага ўлiку i кантролю мытнi "Мiнск-2"
Свiрыдава
Аляксея Уладзiмiравiча
-
начальнiка аператыўна-пошукавага аддзела Вiцебскай мытнi
Соф'iну
Зою Алегаўну
-
старшага iнспектара аддзела мытнага афармлення i кантролю N 12 Маладзечанскага мытнага паста Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Сухадольскага
Максiма Iванавiча
-
намеснiка начальнiка аддзела - начальнiка 1-га следчага аддзялення Дзяржынскага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Сыцько
Iгара Фёдаравiча
-
намеснiка начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю N 6 Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Сямёнiка
Аляксандра Аляксандравiча
-
следчага па асаблiва важных справах упраўлення па расследаваннi злачынстваў супраць iнфармацыйнай бяспекi i iнтэлектуальнай уласнасцi галоўнага следчага ўпраўлення Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Тарасевiча
Аляксандра Мiхайлавiча
-
начальнiка 2-га следчага аддзялення Бярозаўскага раённага аддзела Следчага камiтэта, маёра юстыцыi
Тарлецкую
Наталлю Вiктараўну
-
старшага следчага 1-га следчага аддзялення Маскоўскага (г. Мiнска) раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Фiрсянкова
Iгара Уладзiмiравiча
-
галоўнага эксперта аддзела крымiналiстычных экспертыз упраўлення крымiналiстычных экспертыз i ўлiкаў упраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Хомчанку
Вадзiма Мiкалаевiча
-
намеснiка начальнiка ўпраўлення - начальнiка аддзела па расследаваннi злачынстваў супраць асобы i грамадскай бяспекi следчага ўпраўлення ўпраўлення Следчага камiтэта па Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Цвiлiка
Дзянiса Георгiевiча
-
старшага следчага следчага аддзялення Лепельскага раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Цiву
Мiхаiла Паўлавiча
-
начальнiка аддзела спецыяльных экспертыз упраўлення спецыяльных i тэхнiчных экспертыз упраўлення Дзяржаўнага камiтэта судовых экспертыз па Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Чараваку
Яфiма Яфiмавiча
-
намеснiка начальнiка мытнi "Мiнск-2" па праваахоўнай рабоце
Чубарава
Аляксандра Аляксандравiча
-
старшага следчага 3-га следчага аддзялення Гомельскага раённага аддзела Следчага камiтэта, маёра юстыцыi
Шарамет
Iну Анатольеўну
-
намеснiка начальнiка аддзела бухгалтарскага ўлiку i кантролю - намеснiка галоўнага бухгалтара мытнi "Мiнск-2"
Шута
Вiталiя Уладзiмiравiча
-
следчага па асаблiва важных справах аддзела занальнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па г. Мiнску, падпалкоўнiка юстыцыi
Шыханцова
Юрыя Леанiдавiча
-
галоўнага iнспектара Салiгорскага мытнага паста Мiнскай рэгiянальнай мытнi
Шэлега
Яўгенiя Генадзьевiча
-
намеснiка начальнiка 2-га следчага аддзялення Фрунзенскага (г. Мiнска) раённага аддзела Следчага камiтэта, падпалкоўнiка юстыцыi
Яновiча
Мiкалая Анатольевiча
-
намеснiка начальнiка Верхнядзвiнскага мытнага паста Вiцебскай мытнi
Януша
Дзмiтрыя Iльiча
-
начальнiка аддзела лiнейнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi
Яскевiча
Аляксандра Уладзiмiравiча
-
начальнiка ўпраўлення па расследаваннi злачынстваў супраць бяспекi руху i эксплуатацыi транспарту галоўнага следчага ўпраўлення Следчага камiтэта, палкоўнiка юстыцыi
Яхнiна
Андрэя Сяменавiча
-
старшага следчага аддзела занальнага працэсуальнага кантролю ўпраўлення працэсуальнага кантролю ўпраўлення Следчага камiтэта па Гомельскай вобласцi, падпалкоўнiка юстыцыi

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь
А.Лукашэнка